Договір купівлі-продажу

1 Якщо Ви вирішили купити цуценя, і при спілкуванні із заводчиком Вас влаштувала ціна, то спочатку Ви повинні його зарезервувати. Сума завдатку становить щонайменше 30-50 % загальної вартості цуценя. Строк резервування встановлюється за взаємною домовленістю сторін. Поки за цуценя не внесено завдаток, воно знаходиться у вільному продажу.

2 Якщо у покупця виникли обставини, що не дозволяють йому забрати цуценя в обумовлений термін, він повинен заздалегідь сповістити про це заводчика та погодити з ним усі можливі зміни. Цуценя може залишитися тимчасово на перетримці у заводчика. Вартість перетримання цуценя договірна.

3. Якщо після закінчення обумовленого терміну потенційний власник не готовий забрати цуценя, то заводчик має право вважати дане цуценя вільним від заставних зобов'язань.
4. У разі відмови від угоди з боку майбутнього власника завдаток не повертається і служить компенсацією за понесений заводчиком комерційний ризик.
5. У разі відмови від правочину заводчиком завдаток повертається повністю.
6. Цуценя може бути передане (відправлене) покупцю у віці починаючи з 2,5 до 3,5 місяців. До цього часу він оброблений від гельмінтів, щеплений за віком, має електронний чіп, ветеринарний паспорт та метрику цуценя FCI (КСУ). За Вашим бажанням може бути складений Акт передачі цуценя або Договір купівлі продажу цуценя.
7. Цуценя на момент передачі майбутньому власнику повністю здорове. І вся відповідальність за здоров'я та фізичний стан цуценя переходить від заводчика до власника одразу після передачі цуценя.
8. Заводчик гарантує відсутність у цуценя генетичних захворювань на стільки, скільки він може про це знати. За приховані дефекти, які неможливо визначити під час актування цуценят, заводчик не несе відповідальності.
9. Заводчик гарантує відповідність тварини його породності, але не гарантує якість цуценя у дорослому віці, не дає гарантію на зуби та прикус після зміни молочних зубів, на ростову приналежність, а також на здатність до розмноження та шоу-кар'єру. 100% гарантію на зріст, зуби та клас цуценя можна гарантувати тільки з віку 7-8 місяців.
10. Якщо Ви не плануєте займатися племінною роботою, і отримуєте цуценя як домашнього улюбленця, який не становить племінної цінності для розведення, заводчик радить Вам провести кастрацію або стерилізацію цуценя. Це спростить зміст Вашого вихованця.
11. Якщо власник має намір використати свого собаку для племінної роботи, то він зобов'язується проводити цю роботу тільки відповідно до основних принципів, прийнятих КСУ (Кінологічний Союз України). Це стосується також і власників собак, яким дозволяється надавати своїх собак тільки в розпорядження сук, які були отримані в результаті племінної роботи відповідно до вищезазначених основних принципів.
12. Ваше рішення про вибір та придбання цуценя має бути обдуманим та усвідомленим, що повністю виключає повернення собаки з будь-яких причин та обставин.

ТОМУ ВІД ЧЕМПІОНІВ І СУПЕР ПУПЕР МОЖУТЬ НАРОДЖУВАТИСЯ "ДУЖЕ ПРОСТЕНЬКІ" ЦУЦЯ. часто народжуються "уродинки".
ТОМУ НЕ ВИМАГАЙТЕ ГАРАНТІЙ ВІД ЗАВОДЧИКА , БУДЬТЕ ГОТОВІ , ЩО МОЖНА РОЗЧАРУВАТИСЯ І НЕ Звинувачуйте ЗАВОДНИКА - ВІН НЕ ЯСНОВИДНИЙ.
ХОЧЕТЕ ШИКАРНИЙ СОБАКУ КУПУЙТЕ ПІДРОЩЕНИЙ, НІЖ СТАРШЕ ЩУНЯ ТИМ ВИДНІШЕ ЩО З НЬОГО ВИРОЩИТЬ.
І ПАМ'ЯТАЙТЕ ШОУ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ- ми можемо тільки припустити по цуценяті, що він перспективний для шоу і розведення ШОУ СОБАКАМИ СТАЮТЬ при чому це дуже дороге і трудомістке заняття.
ДОРОГІ покупці майбутніх цуценят при слові мені не для виставок, а для дому та кохання- ВИСТАВКОВІ собаки дуже дороге задоволення тому їх люблять подвійно-власники шоу собак їх вилизують з ніг і до голови, займаються не тільки вдома, але й у спеціальних залах за участю професійні хендлери.